SUPA24
Друго
Друго
Друго
450 000 €
(4 018 € / м²)
Разпродажба
3
2+
112 м²
Estepona

спалня3
плосък112 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Situated in the vibrant heart of Estepona, this middle floor apartment offers a comfortable and convenient lifestyle. With a southwest orientation, th...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Estepona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Подобни реклами

Подобни в чужбина