Списък с оферти
15
15
15
116 000 €
(1 785 € / м²)
Разпродажба
3
1
65 м²
El Ejido
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
65 м²
бани
Превод на английски
Jsou domy, které si zamilujete, a tento je jedním z nich.
Pouhých 15 metrů od pláže, nový blok v prvním patře. Zní to dobře, že? Je snadné si předsta...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Асансьор
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
8дни
Актуализирано:
8дни