Списък с оферти
40
40
40
449 000 €
(7 483 € / м²)
Разпродажба
2
2+
60 м²
Carrer Sorolla, el Campello
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
60 м²
бани
2+
Превод на английски
Entdecken Sie Ihr neues Zuhause in El Campello
Eine moderne, gemütliche und helle Wohnung perfekt, um das mediterrane Leben zu genießen!
Hauptme...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
E - Неикономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
8дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
Carrer Sorolla, el Campello
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.