Списък с оферти
23
23
23
1 113 525 €
(7 842 € / м²)
Разпродажба
4
2+
142 м²
Carrer de Múrcia, Eivissa
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
142 м²
бани
2+
Превод на английски
Exklusive Stellplatz im Herzen von Ibiza Raum, Licht und eine unschlagbare Lage
Entdecken Sie diese außergewöhnliche Immobilie im Zentrum von Ibiza ...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
E - Неикономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
8дни
Актуализирано:
8дни
Докладване на реклама
Местности
Carrer de Múrcia, Eivissa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.