SUPA24
Друго
Друго
Друго
659 000 €
(16 475 € / м²)
Разпродажба
2
2+
40 м²
Carrer de Bisbe Torres Mayans, Eivissa

спалня2
плосък40 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Charming flat in the heart of Ibiza in the old town. It is divided into two flats with separate entrances. Both flats are loft style, with a total flo...

Друго
Възраст на офертата: 60дни
Актуализирано: 30дни

Местности

Carrer de Bisbe Torres Mayans, Eivissa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина