Списък с оферти
43
43
43
680 000 €
(6 355 € / м²)
Разпродажба
3
1
107 м²
PASEO TIMO, Castelldefels
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
107 м²
бани
Превод на английски
There are homes that simply make you feel good from the first moment, and this is one of them.
Located on the seafront in Baixador, Castelldefels, t...
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
G - Изключително разточително
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
5дни
Актуализирано:
4дни
Докладване на реклама
Местности
PASEO TIMO, Castelldefels
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.