SUPA24
Хол
Хол
Хол
367 000 €
(4 422 € / м²)
Разпродажба
2
2+
83 м²
Calle Arrabal, Casares

спалня2
плосък83 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Nuevo residencial privado con un total de 58 apartamentos de 2 y de 3 dormitorios, distribuidos en 4 edificios que ofrecen plantas bajas con jardín de...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаИзгледОтворено жилищно пространство

обзаведен
Възраст на офертата: 495дни
Актуализирано: 495дни

Местности

Calle Arrabal, Casares
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

GARU ESTEPONA

Подобни реклами

Подобни в чужбина