SUPA24
Друго
Друго
Друго
910 000 €
(10 000 € / м²)
Разпродажба
3
2+
91 м²
Partida Borumbot, Calp

спалня3
плосък91 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Modern duplex apartment with a side sea view, located close to a beautiful sandy beach in Calpe. The property belongs to a gated complex with a commun...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Partida Borumbot, Calp
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина