SUPA24
Друго
Друго
Друго
710 000 €
(5 000 € / м²)
Разпродажба
3
2+
142 м²
Calle Goleta, Calp

спалня3
плосък142 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Located in the beautiful town of Calpe, this residential complex offers 31 apartments designed to enjoy stunning sea views. The proximity to the coast...

Друго
Възраст на офертата: 12дни
Актуализирано: 12дни

Местности

Calle Goleta, Calp
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина