Списък с оферти
249 500 €
(3 838 € / м²)
Разпродажба
1
1
65 м²
Partida Manzanera, Calp
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
1
плосък
65 м²
бани
Превод на английски
strong>Modern 10th-floor apartment with sea and Peñón de Ifach views in Calpe This exclusive apartment stands out for its privileged location in a ...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
тип сграда:
Друго
Оборудване:
Друго
Възраст на офертата:
57дни
Актуализирано:
29дни
Докладване на реклама
Местности
Partida Manzanera, Calp
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.