SUPA24
Друго
Друго
Друго
499 000 €
(6 012 € / м²)
Разпродажба
2
2+
83 м²
Partida Manzanera, Calp

спалня2
плосък83 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Welcome to your new home in Calpe! This beautiful 2 bedroom flat is the perfect retreat to enjoy life by the sea. With 2 bathrooms and a spacious livi...

Друго
Възраст на офертата: 54дни
Актуализирано: 27дни

Местности

Partida Manzanera, Calp
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина