Списък с оферти
7
7
7
312 000 €
(3 059 € / м²)
Разпродажба
3
1
102 м²
Partida Gargassindi, Calp
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
102 м²
бани
Превод на английски
Oportunidad de inversión en Calpe, Alicante.
Se vende chalet adosado de 103 m² ubicado en la tranquila y residencial zona de Partida Gargasindi.
Impo...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
289дни
Актуализирано:
27дни
Докладване на реклама
Местности
Partida Gargassindi, Calp
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
CENTURY 21 Plaza
Покажи телефон
Свържете се с продавача
CENTURY 21 Plaza