SUPA24
Друго
Друго
Друго
830 000 €
(7 615 € / м²)
Разпродажба
2
2+
109 м²
Carrer de Brasil, Benidorm

спалня2
плосък109 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Located in the vibrant city of Benidorm, this residential complex offers a selection of 168 properties, including Apartments and Penthouses. Designed ...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Carrer de Brasil, Benidorm
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина