SUPA24
Друго
Друго
Друго
435 000 €
(4 943 € / м²)
Разпродажба
2
2+
88 м²
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

спалня2
плосък88 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Modern 2-bedroom, 2-bathroom apartment in the sought-after urbanisation Los Robles de Los Arqueros. Enjoy a spacious west-facing terrace with afternoo...

Друго
Възраст на офертата: 57дни
Актуализирано: 25дни

Местности

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина