SUPA24
Друго
Друго
Друго
895 000 €
(5 967 € / м²)
Разпродажба
2
2+
150 м²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

спалня2
плосък150 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

THE PROPERTY I present to you an exquisite apartment with two bedrooms and two bathrooms in Reserva de Alcuzcuz, a prestigious location in Benahavis, ...

Друго
Възраст на офертата: 60дни
Актуализирано: 28дни

Местности

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина