SUPA24
Друго
Друго
Друго
519 000 €
(4 185 € / м²)
Разпродажба
3
2+
124 м²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

спалня3
плосък124 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Elegant 3-Bedroom Apartment in Los Gazules del Sol, Benahavís – With Swimming Pools, Gym and More Discover this bright 124 m2 apartment located in the...

Друго
Възраст на офертата: 61дни
Актуализирано: 29дни

Местности

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина