SUPA24
Друго
Друго
Друго
599 000 €
(5 445 € / м²)
Разпродажба
3
2+
110 м²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

спалня3
плосък110 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Welcome to this exquisite sea view apartment for sale in Puerto de los Almendros, Benahavís. Located in one of the most sought-after areas on the Cost...

Друго
Възраст на офертата: 58дни
Актуализирано: 26дни

Местности

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина