SUPA24
Тераса; гледка, дървени греди, естествена светлина
Къща и околности; гледка, естествена светлина
Тераса; гледка, дървени греди, естествена светлина, модерен стил
790 000 €
(6 639 € / м²)
Разпродажба
3
2+
119 м²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

спалня3
плосък119 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

شقق كبيرة ذات شرفات تتمتع بإطلالات رائعة في بيناهافيس
تقع الشقق في بيناهافيس، بين مناطق ماربيا وإستيبونا وروندا. تشتهر بيناهافيس بأسلوب حياتها الفاخر ...

Друго
Възраст на офертата: 81дни
Актуализирано: 81дни

Местности

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина