Списък с оферти
16
16
16
2 800 000 €
(9 365 € / м²)
Разпродажба
5
2+
299 м²
Avinguda d'Esplugues, Barcelona
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
5
плосък
299 м²
бани
2+
Превод на английски
Spectacular renovated flat in Pedralbes, the most exclusive area of Barcelona, next to Pearson Avenue.
Bright flat facing Southeast, totally exte...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Асансьор
Климатик
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Отворено жилищно пространство
Отделна кухня
Отделна тоалетна
След реконструкция
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
Б - Много икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
492дни
Актуализирано:
62дни
Докладване на реклама
Местности
Avinguda d'Esplugues, Barcelona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.