Списък с оферти
29
29
29
1 050 000 €
(6 604 € / м²)
Разпродажба
3
2+
159 м²
Carrer de la Virtut, Barcelona
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
159 м²
бани
2+
Превод на английски
Exclusive renovated apartment in a listed modernist period building from 1914 located in Vila de Gracia.
It is located on the third floor and has 14...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Асансьор
Климатик
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
След реконструкция
Отворено жилищно пространство
Кухненски уреди
Дървен под
Тераса
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
E - Неикономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
493дни
Актуализирано:
492дни
Докладване на реклама
Местности
Carrer de la Virtut, Barcelona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.