SUPA24
Хол
Хол
Хол
630 000 €
(8 873 € / м²)
Разпродажба
2
2+
71 м²
Carrer de la Virtut, Barcelona

спалня2
плосък71 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Completely renovated apartment for sale in Vila de Gràcia, close to the best restaurants, shops and bars in this fashionable neighbourhood of Barcelon...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаОтворено жилищно пространствоСигурностСлед реконструкция

Друго
Възраст на офертата: 494дни
Актуализирано: 493дни

Местности

Carrer de la Virtut, Barcelona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Lucas Fox Barcelona

Подобни реклами

Подобни в чужбина