Списък с оферти
14
14
14
350 000 €
(5 385 € / м²)
Разпродажба
3
1
65 м²
CALLE BERGA, Barcelona
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
65 м²
бани
Превод на английски
Piso con inquilino en la Calle Berga, en zona tranquila en el barrio Vila de Gràcia.
Inmueble ideal para inversores ya que se encuentra alquilado con...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
494дни
Актуализирано:
494дни
Докладване на реклама
Местности
CALLE BERGA, Barcelona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
CAMBRA DE LA PROPIETAT URBANA DE BARCELONA
Покажи телефон
Свържете се с продавача
CAMBRA DE LA PROPIETAT URBANA DE BARCELONA