Списък с оферти
96
96
96
2 250 000 €
(10 369 € / м²)
Разпродажба
3
2+
217 м²
Via Augusta, Barcelona
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
217 м²
бани
2+
EN EXCLUSIVA / EXCLUSIVE LISTING
DCANO Real Estate Agency les presenta este ático de 194 m2 en planta, con gran living comedor con salida a un agra...
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Дървен под
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
A - Изключително икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
494дни
Актуализирано:
493дни
Докладване на реклама
Местности
Via Augusta, Barcelona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.