SUPA24
Хол
Хол
Хол
895 000 €
(6 729 € / м²)
Разпродажба
3
2+
133 м²
Carrer d'Entença, Barcelona

спалня3
плосък133 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Spectacular designer apartment, fully renovated in 2026, located in Sant Antoni. With a total area of 133 m², this fourth-floor property with southwes...

Друго
Възраст на офертата: 26дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Carrer d'Entença, Barcelona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Lucas Fox Barcelona

Подобни реклами

Подобни в чужбина