Списък с оферти
43
43
43
2 280 000 €
(7 081 € / м²)
Разпродажба
5
2+
322 м²
Carrer d'Horaci, Barcelona
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
5
плосък
322 м²
бани
2+
Превод на английски
Elegància i amplitud en ple Passeig de la Bonanova.
Espectacular pis en venda de 320m² en una finca amb vigilància, servei de porteria, dos ascensors...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Плувен басейн
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
57дни
Актуализирано:
12дни
Докладване на реклама
Местности
Carrer d'Horaci, Barcelona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.