Списък с оферти
19
19
19
459 000 €
(5 530 € / м²)
Разпродажба
2
2+
83 м²
CALLE ESTRUC, Barcelona
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
83 м²
бани
2+
Превод на английски
Apartment For sell in Barcelona in Barcelona
Este inmueble ha sido íntegramente renovado y cuenta con una cocina americana equipada, dos habitacione...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Климатик
Асансьор
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Дървени греди
Дървен под
След реконструкция
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
95дни
Актуализирано:
95дни
Докладване на реклама
Местности
CALLE ESTRUC, Barcelona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
1001 PORTALES
Charlotte BLESS
Покажи имейл
Покажи телефон
Свържете се с продавача
1001 PORTALES