Списък с оферти
36
36
36
1 095 000 €
(3 338 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
328 м²
Rambla del Carmel, Barcelona
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
328 м²
бани
Превод на английски
BARNES presenta aquest espectacular loft de disseny únic, una veritable obra mestra arquitectònica que combina funcionalitat i estil.
La distribuci...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Интернет
Климатик
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Отворено жилищно пространство
Високи тавани
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
106дни
Актуализирано:
106дни
Докладване на реклама
Местности
Rambla del Carmel, Barcelona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.