SUPA24
Хол; дървен под, естествена светлина, модерен стил, високи тавани
Хол
Хол
1 200 000 €
(9 600 € / м²)
Разпродажба
3
2+
125 м²
Carrer de Mallorca, Barcelona

спалня3
плосък125 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Your dream home awaits you in the heart of Barcelona! Imagine waking up every morning in a bright and spacious 126 m² flat, located in the most privil...

Друго
Възраст на офертата: 139дни
Актуализирано: 9дни

Местности

Carrer de Mallorca, Barcelona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Coldwell Banker Solaris Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина