SUPA24
Кухня; кухненски уреди, дървен под, естествена светлина, модерен стил, ремонтиран
Хол
Хол
4 400 000 €
(13 374 € / м²)
Разпродажба
4
2+
329 м²
Carrer de Girona, Barcelona

спалня4
плосък329 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

For sale magnificent duplex penthouse with terrace in one of the most iconic modernist buildings in Barcelona: Casa Burés. The duplex flat maintains o...

Друго
Възраст на офертата: 142дни
Актуализирано: 142дни

Местности

Carrer de Girona, Barcelona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Coldwell Banker España

Подобни реклами

Подобни в чужбина