Списък с оферти
31
31
31
194 900 €
(1 756 € / м²)
Разпродажба
4
2+
111 м²
CALLE SITIOS (LOS), Astorga
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
111 м²
бани
2+
Превод на английски
Geräumige und helle Wohnung am Jakobsweg, Astorga (León)
Zum Verkauf steht eine großzügige Wohnung mit 141 m² Wohnfläche, gelegen in einer der belebt...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
F - Много неикономично
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
4дни
Актуализирано:
3дни
Докладване на реклама
Местности
CALLE SITIOS (LOS), Astorga
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.