SUPA24
Друго
Друго
Друго
299 000 €
(8 081 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
37 м²
Calle México, Arona

спалняatypical
плосък37 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This well-presented 3rd floor studio apartment is located within the highly sought-after Parque Santiago I complex in Las Américas. The accommodation ...

Друго
Възраст на офертата: 60дни
Актуализирано: 30дни

Местности

Calle México, Arona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина