SUPA24
Друго
Друго
Друго
225 000 €
(4 091 € / м²)
Разпродажба
1
1
55 м²
Avenida San Francisco, Arona

спалня1
плосък55 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

A lovely renovated 1st floor penthouse apartment in Ohasis Boutique Suites in Los Cristianos. The property comprises of 1 bedroom with fitted wardrobe...

Друго
Възраст на офертата: 61дни
Актуализирано: 31дни

Местности

Avenida San Francisco, Arona
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина