SUPA24
Друго
Друго
Друго
268 000 €
(4 000 € / м²)
Разпродажба
2
2+
67 м²
Calle Callosa, Algorfa

спалня2
плосък67 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

NEW APARTMENTS WITH 2 BEDROOMS AND 2 BATHS, SOLARIUM OR TERRACE, COMMUNAL POOL, GOLF VIEWS - LA FINCA GOLF - ALGORFA InterProperty Sales are proud t...

Друго
Възраст на офертата: 55дни
Актуализирано: 26дни

Местности

Calle Callosa, Algorfa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина