SUPA24
Кухня; кухненски уреди, дървен под, естествена светлина, модерен стил
Хол; дървен под, естествена светлина, модерен стил
235 000 €
(2 527 € / м²)
Разпродажба
2
2+
93 м²
Alacant / Alicante

спалня2
плосък93 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

1 and 2-Bedroom Elegant Apartments in Alicante Center
Set in the heart of Alicante, this vibrant urban location offers a perfect balance between city ...

Друго
Възраст на офертата: 92дни
Актуализирано: 92дни

Местности

Alacant / Alicante
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Подобни реклами

Подобни в чужбина