SUPA24
Хол
Хол
Хол
299 000 €
(5 863 € / м²)
Разпродажба
1
1
51 м²
AVENIDA JUAN CARLOS I

спалня1
плосък51 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Luxury World Properties is pleased to offer a FIRST LINE OF THE SEA apartment in Los Cristianos in the complex Costamar. It consists of 1 bedroom, ope...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаОтворено жилищно пространствоОбзаведен

обзаведен
Възраст на офертата: 496дни
Актуализирано: 495дни

Местности

AVENIDA JUAN CARLOS I
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Luxury World Properties

Подобни реклами

Подобни в чужбина