SUPA24
349 000 €
(3 490 € / м²)
Разпродажба
3
2+
100 м²
PASEO SENILLAR (EL)

спалня3
плосък100 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

A delightful duplex townhouse only 1.8 km from Moraira centre. set on a small and incredibly pretty complex of 13 houses with a communal pool and beau...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

PASEO SENILLAR (EL)
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина