SUPA24
Хол
Хол
Хол
377 086 €
(5 465 € / м²)
Разпродажба
2
1
69 м²

спалня2
плосък69 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Sechs Freehold-Apartments an der Jalan Gunung Bayur in Pecatu, drei Minuten vom Padang Padang Beach und sechs vom Bingin entfernt, mit Übergabe im Mär...

Друго
Възраст на офертата: 6дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Anteya

Подобни реклами

Подобни в чужбина