SUPA24
Хол
Хол
Хол
137 967 €
(2 379 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
58 м²
Jalan Kalantaka

спалняatypical
плосък58 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Luxury Meets Sustainability: Own a Modern Leasehold 1-Bed Eco-Friendly Apartment in UbudPre Sales price at USD 159,000 until 2055Completion date: Marc...

Друго
Възраст на офертата: 331дни
Актуализирано: 330дни

Местности

Jalan Kalantaka
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kinnara

Подобни реклами

Подобни в чужбина