SUPA24
Хол
Хол
Хол
124 956 €
(2 906 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
43 м²
Jalan Pantai Batu Bolong, Canggu

спалняatypical
плосък43 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

INVEST IN HIGH-YIELD REAL ESTATE IN BALI!High-yield studio apartments with finishes, furniture, and appliances in a new premium apartment complex loca...

Друго
Възраст на офертата: 338дни
Актуализирано: 337дни

Местности

Jalan Pantai Batu Bolong, Canggu
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kinnara

Подобни реклами

Подобни в чужбина