SUPA24
Хол
Хол
Хол
88 630 €
(1 108 € / м²)
Разпродажба
2
1
80 м²
Sahl Hasheesh

спалня2
плосък80 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Perfect for singles, couples, or investors, the 1‑Bedroom apartments at Red Hills balance comfort and affordability. With fully finished interiors, sm...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

Интелигентни устройстваБойлерМодерен стил

Друго
Възраст на офертата: 14дни
Актуализирано: 14дни

Местности

Sahl Hasheesh
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Homes Bay

Подобни реклами

Подобни в чужбина