SUPA24
Хол
Хол
Хол
63 561 €
(1 177 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
54 м²
Sahl Hasheesh

спалняatypical
плосък54 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Project: Veranda – Sahl HasheeshLocation: Prestigious Sahl Hasheesh, HurghadaUnit Types: Studios, 1BR, 2BR, and larger apartmentsDelivery: Ready to Mo...

Друго
Възраст на офертата: 22дни
Актуализирано: 22дни

Местности

Sahl Hasheesh
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Homes Bay

Подобни реклами

Подобни в чужбина