SUPA24
Хол
Хол
Хол
111 657 €
(798 € / м²)
Разпродажба
1
2+
140 м²
بور غالب

спалня1
плосък140 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

🌊 La Cascata Duplex in Port Ghalib, Marsa Alam - Egypt• 140 m² | 2 Bedrooms | 2 Bathrooms | Private Garden | €186,235 • Live the ultimate Red Sea lif...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ИзгледПодОтворено жилищно пространствоОтделна кухняБаняДуш кабинаОтделна тоалетнаКоридорКухненски уредиКаминаБойлерПералняИнтелигентни устройстваСигурностДървен подТротоарВисоки таваниДървени гредиСлед реконструкцияЕстествена светлинаМодерен стилПодходящ за домашни любимциОбзаведенТърговски

Друго
Възраст на офертата: 101дни
Актуализирано: 38дни

Местности

بور غالب
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Padsabroad

Подобни реклами

Подобни в чужбина