SUPA24
Хол
Хол
Хол
52 900 €
(407 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
130 м²
طريق ابن سينا

спалняatypical
плосък130 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

3 Apartments For Sale in Sharm El Sheikh EgyptEsales Property ID: es5554023Property LocationNeema BaySharm El SheikEgyptProperty DetailsBoasting air-c...

Друго
Възраст на офертата: 492дни
Актуализирано: 491дни

Местности

طريق ابن سينا
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Esales Property Ltd

Подобни реклами

Подобни в чужбина