SUPA24
Хол
Хол
Хол
23 412 €
(709 € / м²)
Разпродажба
1
1
33 м²
الهضبه

спалня1
плосък33 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Studio for Sale in Blue Crest Hurghada – €24,000 🏖️Smart 33 m² studio in Al Hadaba, perfect as a holiday home, rental property, or compact residence....

Друго
Възраст на офертата: 43дни
Актуализирано: 43дни

Местности

الهضبه
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

CSC Property

Подобни реклами

Подобни в чужбина