SUPA24
Хол
Хол
Хол
226 909 €
(1 418 € / м²)
Разпродажба
4
2+
160 м²
شارع النصر

спалня4
плосък160 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Discover modern coastal living with this three-bedroom apartment in One7 Residence Hurghada, a premium residential community developed by Kronberg Dev...

Друго
Възраст на офертата: 52дни
Актуализирано: 52дни

Местности

شارع النصر
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kronberg Development

Подобни реклами

Подобни в чужбина