SUPA24
Хол
Хол
Хол
185 000 €
(4 512 € / м²)
Разпродажба
2
2+
41 м²
Αριστοτέλους, Δήμος Καλλιθέας

спалня2
плосък41 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатНово строителство
мазеНе
терасаНе

Описание

For sale apartment of 41 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 4th floor. It consists of one bedroom, living room with kitchen, one sh...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Αριστοτέλους, Δήμος Καλλιθέας
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Grekodom Development

Подобни реклами

Подобни в чужбина