SUPA24
Друго
Друго
Друго
2 900 000 €
(13 426 € / м²)
Разпродажба
3
2+
216 м²
Οινόης, Δήμος Γλυφάδας

спалня3
плосък216 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Maisonette for sale in Glyfada   FOR SALE newly built ultra-luxury penthouse maisonette of 4th and 5th floor (173 + 46), 216 sqm total, with exclusive...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаОтворено жилищно пространствоПодКаминаСигурностСлед реконструкция

Друго
Възраст на офертата: 208дни
Актуализирано: 171дни

Местности

Οινόης, Δήμος Γλυφάδας
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Подобни реклами

Подобни в чужбина