Списък с оферти
11
11
11
2 900 000 €
(13 242 € / м²)
Разпродажба
4
2+
219 м²
Ξάνθου, Δήμος Γλυφάδας
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
219 м²
бани
2+
Превод на английски
Γλυφάδα (Κέντρο), ρετιρέ loft, 219 τ.μ., 4ος και 5ος όροφος με αποκλειστική χρήση ταράτσας, 4 υπνοδωμάτια (3 μάστερ με en-suite μπάνια), 4 μπάνια, ε...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Асансьор
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Ново строителство
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
A - Изключително икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Газ
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
299дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
Ξάνθου, Δήμος Γλυφάδας
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.