SUPA24
Хол
Хол
Хол
960 000 €
(6 000 € / м²)
Разпродажба
3
2+
160 м²
Ρήγα Φεραίου, Δήμος Αλίμου

спалня3
плосък160 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Άλιμος (Καλαμάκι), ρετιρέ 160 τ.μ., 6ος και 7ος όροφος (δώμα), 3 υπνοδωμάτια (δυνατότητα 4ου στο δώμα), 2 μπάνια, 1 WC, ενιαίος χώρος που αποτελείται ...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

Дървен подИзгледКаминаВисоки таваниЕстествена светлинаТераса

Газ
Възраст на офертата: 133дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Ρήγα Φεραίου, Δήμος Αλίμου
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

PMD Real Estate Network

Подобни реклами

Подобни в чужбина