SUPA24
Хол
Хол
Хол
2 654 396 €
(13 612 € / м²)
Разпродажба
3
2+
195 м²
Queensway Quay

спалня3
плосък195 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Chestertons is pleased to exclusively offer for sale this superb 3 bedroom, 3 bathroom apartment in The Sails, Gibraltar. Located in the Queensway Qua...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаИзгледОтворено жилищно пространствоДървен подВисоки тавани

Друго
Възраст на офертата: 4дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Queensway Quay
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Chestertons Gibraltar

Подобни реклами

Подобни в чужбина